Oferta

Natural

ZABIEGI NATURALTECH 30 minut

Cena: 70 zł

REZERWUJ

Opis

Naturaltech to wyjątkowe zabiegi lecznicze jak i kosmetyczne .

Do wyboru:

Zabieg głęboko odbudowujący Restructuring z fitoceutykami z winogron. Keratyna i hydrolizowana keratyna głęboko odbudowują włókna mocno uwrażliwionych i łamliwych włosów.

Zabieg Energizing z fitoceutykami z kofeiny oraz z pluskwicą groniastą pobudza skórę, przeciwdziała i hamuje sezonowe, a także androgenowe wypadanie włosów.

Zabieg Purifying z fitoceutykami z mniszka lekarskiego szybko i skutecznie uwalnia skórę od suchego i mokrego łupieżu.

Zabieg Rebalancing z fitoceutykami z cytryny oczyszcza skórę głowy i reguluje ilość produkowanego sebum.

Zabieg Calming z fitoceutykami z borówki amerykańskiej przynosi natychmiastowe ukojenie wrażliwej i podrażnionej skóry głowy.

Zabieg Detoxifying SPA dla skóry głowy i włosów z fitoceutykami z karczocha głęboko oczyszcza włosy z zanieczyszczeń środowiskowych, dając efekt lekkich, błyszczących, przejrzystych włosów. Skóra staje się bardziej elastyczna, witalna i poprawia się jej ukrwienie.

Zabieg odżywiający Nourishing z fitoceutykami z winogron. By odwodniona skóra głowy, suche i łamliwe włosy zarówno farbowane, jak i naturalne zostały głęboko i długotrwale odżywione i nawilżone.

Zabieg odprężający Well-Being z fitoceutykami z echinacei. By podczas pielęgnacji włosów i skóry głowy uwolnić ciało od napięcia i pozwolić poczuć, czym jest prawdziwe odprężenie.

Do zabiegu należy doliczyć koszt strzyżenia lub modelowania, oraz czas ich wykonania.